Прием 5 клас

УВАЖАЕМИ РОДИТЕЛИ,


ОУ „АНТОН СТРАШИМИРОВ“ – ГР.БУРГАС

ОБЯВЯВА ПРИЕМ ЗА ПЕТОКЛАСНИЦИ ЗА УЧЕБНАТА 2017/2018Г.

ПАРАЛЕЛКИ СЪС ЗАСИЛЕНО ИЗУЧАВАНЕ НА:

  • МАТЕМАТИКА – ЗИП – 2 ЧАСА МАТЕМАТИКА ,  БЪЛГАРСКИ ЕЗИК И ЛИТЕРАТУРА + 2 СИП МАТЕМАТИКА 
  • БЪЛГАРСКИ ЕЗИК И ЛИТЕРАТУРА – ЗИП – 1,5 ЧАСА БЪЛГАРСКИ ЕЗИК И ЛИТЕРАТУРА , МАТЕМАТИКА + 2 ЧАСА СИП БЪЛГАРСКИ ЕЗИК И ЛИТЕРАТУРА 
  • ИНФОРМАЦИОННИ ТЕХНОЛОГИИ – ЗИП ИНФОРМАЦИОННИ ТЕХНОЛОГИИ, БЪЛГАРСКИ ЕЗИК И ЛИТЕРАТУРА И МАТЕМАТИКА  –              2 ПАРАЛЕЛКИ
  • АНГЛИЙСКИ ЕЗИК – ЗИП АНГЛИЙСКИ ЕЗИК, БЪЛГАРСКИ ЕЗИК И ЛИТЕРАТУРА И МАТЕМАТИКА 
  • РУСКИ ЕЗИК – ЗИП  РУСКИ ЕЗИК, БЪЛГАРСКИ ЕЗИК И ЛИТЕРАТУРА И МАТЕМАТИКА + 2 ЧАСА СИП РУСКИ ЕЗИК 
  • ИЗОБРАЗИТЕЛНО ИЗКУСТВО – ЗИП ИЗОБРАЗИТЕЛНО ИЗКУСТВО, БЪЛГАРСКИ ЕЗИК И ЛИТЕРАТУРА И МАТЕМАТИКА

 Под формата на СИП (извънкласни избираеми форми) училището предлага:

  • Народни танци
  • Приложни изкуства
  • Български език и литература
  • Математика 
  • Фанфари
  • Хор
  • Лека атлетика
  • Баскетбол
  • Театрално студио
  • Мажоретен състав
  • Компютърна графика и дизайн

НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ ЗА ЗАПИСВАНЕ:

  1. Заявление за прием в пети клас
  2. Удостоверение за завършен начален етап на образование – оригинал
  3. Удостоверение за преместване от старото училище
  4. Педагогическа характеристика

 Срок за записване : от 01.06.2017 до 15.06. 2017 г.

Информационната  среща за родителите на бъдещите петокласници през учебна 2017/2018 г. ще се проведе на 27.04.2017 г. от 18:30ч. в Актовата зала на училището.

Нашият екип


 Ана Николова – математика

Pavlina StoilovaПавлина Стоилова – математика

Iliana Hr

 Илияна Христова – математика и информационни технологии

10583069_894752887220434_5129028996520936426_o

 Надя Рашкова – математика и информационни технологии

Георги Тодоров – Български език и литература Милена Симеонова – Български език и литература

Надя Милушева – Английски език

Пепа Георгиева – Английски език
vanya2Ваня Китенова – руски  език

Павлина Георгиева
Павлина Георгиева- география

 

Мария Джованова

Мария Джованова – човекът и природата

Petya Yordanova1Петя Йорданова – музика

StanevaМарина Станева – Физическо възпитание и спорт 

Rajkow

Петър Райков  – Физическо възпитание и спорт 

dima

Димитрина Асланова – изобразително изкуство